Elektronické zabezpečení objektů (EZS)

Slouží pro zabezpečení objektu. Prvky reagují na pohyb, rozbití skleněných výplní oken, rozpojení okenních a dveřních kontaktů, kouř, náklon (např. u trezoru) apod. Signály z EZS je možné vzájemně propojit s inteligentním systémem. EZS může být sám o sobě použit jako systém pro ovládání některých spotřebičů v domě. Je možné jej ovládat aplikací přes internet nebo SMS. Montáže EZS provádíme na základě koncesovaného povolení "Poskytování technických služeb k ochraně majetku a osob".

Jablotron 80

Elektronický zabezpečovací systém jablonecké společnosti Jablotron. Vhodný pro zabezpečení rodinných domů, bytů, menších penzionů apod. Systém možno rozdělit do dvou sekcí. Možnost bezdrátového řešení. Vzdálený přístup pomocí aplikace přes internet nebo SMS. Komunikace na pult centrální ochrany. Více zde

 

 

jbltr80

Jablotron 100

Elektronický zabezpečovací sběrnicový systém jablonecké společnosti Jablotron. Vhodný pro zabezpečení i větších objektů, rodinných domů, bytů, penzionů apod. Systém může mít až patnáct sekcí. Možnost bezdrátového řešení. Revoluční ovládání s jasnou signalizací. Vzdálený přístup pomocí aplikace přes internet nebo SMS. Komunikace na pult centrální ochrany. Více zde.

 

jbltr100